Informacja dla studentów

Studium Języków Obcych Uniwersytetu Łódzkiego; Informacje dot. testu diagnostycznego i egzaminu programowego we wcześniejszym terminie

Drodzy Studenci,

Egzamin z języka obcego (egzamin programowy) dla studentów I roku, którzy osiągnęli w teście kwalifikacyjnym poziom minimum B2 i złożyli wymagane dokumenty na wcześniejszy termin egzaminu – odbędzie się 27 stycznia 2024 r. na Wydziale Fizyki i Informatyki Stosowanej (adres : ul. Pomorska 149/153) w godzinach: 09.00.-12.00 (część pisemna w Małej Auli "Mała Aula") oraz 12.30-16.00 (część ustna w wybranych salach wydziału).

Prosimy o przybycie 15 minut wcześniej i oczekiwanie na weryfikację na podstawie dowodu osobistego lub legitymacji studenckiej, uprawniającej do wejścia na teren obiektu i przystąpienia do egzaminu.

Po części pisemnej zostaniesz skierowany do wyznaczonych pokoi. Egzamin ustny zdawany jest w parach wyznaczonych przez egzaminatorów.