Interdyscyplinarny IDUB. Współpraca między Wydziałem Filozoficzno-Historycznym i Filologicznym

W tegorocznej edycji konkursu "Interdyscyplinarne Granty Badawacze" IDUB dofinansowanie uzyskał projekt dr hab. Pawła Grabarczyka z Wydziału Filozoficzno-Historycznego UŁ i IT University w Kopenhadze.

Projekt realizowany przez dr hab. Pawła Grabarczyka (Wydział Filozoficzno-Historyczny) pt. Cenzura w nowych mediach w perspektywie filozoficzno-literaturoznawczej. Na przykładzie gier wideo z lat 1985-2022, będzie prowadzony we współpracy z dr Anną Wiśniewską-Grabarczyk z Wydziału Filologicznego.

Głównym celem konkursu interdyscyplinarnego IDUB jest współpraca naukowców z UŁ z różnych dziedzin i dyscyplin naukowych.

Serdecznie gratulujemy!