Wydział Filozoficzno-Historyczny na Festiwalu Nauki

Z okazji nadchodzącego XXII Festiwalu Nauki, Techniki i Sztuki w Łodzi, który odbędzie się w dniach 17-24 kwietnia br., Wydział Filozoficzno-Historyczny przygotował przygotował różnorodną ofertę warsztatów.

FNTiS w Łodzi

Udział w Festiwalu Nauki, Techniki i Sztuki to dla Wydziału Filozoficzno-Historycznego UŁ kolejna okazja do kontaktu z młodzieżą szkolną oraz do zaprezentowania jej oferty edukacyjnej. Co roku zapraszamy szkoły do uczestniczenia w różnorodnych wydarzeniach, wykładach, warsztatach i wielu innych aktywnościach przygotowywanych przez nauczycieli akademickich oraz studentów z naszego Wydziału.

Zachęcamy szkoły średnie do udziału w Festiwalu Nauki, Techniki i Sztuki na Wydziale Filozoficzno-Historycznym!

XXII edycja Festiwalu

XXII edycja Festiwalu Nauki, Techniki i Sztuki organizowanego przez Łódzkie Towarzystwo Naukowe będzie odbywać się w dniach 17-24 kwietnia 2023 r. Hasło festiwalu brzmi: Wiedza, Twórczość, Sukces. Na naszym Wydziale wydarzenia festiwalowe odbywać będą się w budynku przy ul. Williama H. Lindleya 3/5 oraz na rynku Manufaktury w ramach Festynu Nauki. Wydział Filozoficzno-Historyczny przygotował różnorodną ofertę warsztatów:

Szczegółowy plan imprez można znaleźć w podanych odnośnikach lub na stronie organizatora: Program XXII Festiwalu Nauki Techniki i Sztuki.

Wstęp na wszystkie wydarzenia festiwalowe jest bezpłatny. Uczestnictwo w imprezach wymaga wcześniejszej rejestracji ze względu na ograniczoną liczbę miejsc.