Kilka słów o Internetowym Magazynie Filozoficznym „Hybris”

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia, krótkiego materiału dotyczącego Internetowego Magazynu Filozoficznego „Hybris”.

O zakresie tematyczny Internetowego Magazynu Filozoficznego "Hybris" oraz możliwości publikacji przedstawiają dr Marcin Bogusławski (Instytut Filozofii UŁ) oraz Zofia Hałęza (Szkoła Doktorska Nauk Humanistycznych UŁ).

O magazynie

Internetowy Magazyn Filozoficzny „Hybris” poświęcony jest szeroko pojętej tematyce filozoficznej. Celem Magazynu jest promowanie oryginalnej twórczości filozoficznej oraz integrowanie środowiska filozoficznego. Oprócz oryginalnych artykułów, “Hybris” publikuje wywiady z filozofami, recenzje najnowszych pozycji filozoficznych oraz przekłady interesujących, a mało znanych pozycji filozoficznych oraz tekstów przydatnych do celów dydaktycznych.

Redaktorami naczelnymi magazynu są dr Marcin Bogusławski i dr Dawid Misztal.

Najnowszy numer: https://wydawnictwo.uni.lodz.pl/2023/01/12/hybris-tom-56-i-57-aksjologie-nieantropocentryzmow/.

Informacje: Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego.